Hatalmas csontváz dőlt ki a szekrényből – Máris vizsgálatot követel az MSZP a Fidesz vezető politikusa ellen

Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:

Valahogy mindig ugyanaz a kerület…

Úgy tűnik, hogy Szentgyörgyvölgyi Péter, az V. kerület fideszes polgármestere a zavaros ingatlangyarapodás tekintetében is követi elődjét.

Rogán Antal korábbi polgármester pasaréti „csodalakásának” ügye után most kiderült, hogy a Belváros jelenlegi vezetőjének vagyonnyilatkozatából nem látható, hogy miből volt pénze az összesen 60 hektáros bakonyi földbirtoka megvásárlására.

Az MSZP V. kerületi önkormányzati képviselői ezért az összellenzéki, Tiéd a Belváros-frakció nevében a Fővárosi Közgyűlés illetékes bizottságához fordulnak.

Szentgyörgyvölgyi Péternek a Fővárosi Közgyűlés tagjaként is vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettsége van.

Ezért szükségesnek a fővárosi bizottság összehívását és a fideszes politikus vagyonnyilatkozatainak vizsgálatát!

Az MSZP képviselői továbbá az V. kerületi képviselő-testület illetékes szakbizottságának szerdai ülésén is kezdeményezni fogják a fideszes polgármester vagyonnyilatkozatainak vizsgálatát.


Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:
Facebook Banner
Ne maradj le a BalraMagyar híreiről!
Nyomj egy tetsziket és kövess minket Facebookon!

Ne maradj le a BalraMagyar híreiről!
Nyomj egy tetsziket és kövess minket Facebookon!

Vélemény, hozzászólás?