Kijöttek a friss számok: jelenleg ennyi fetőzött van – de jó hír is érkezett

Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:

A kormány hivatalos tájékoztatása szerint így állunk most vasárnap.

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 131-re nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.

A csoportos megbetegedések szakaszában vagyunk, amikor közösségben, személyes érintkezések útján terjed a fertőzés.

Magyarországon is már bárhol jelen lehet a vírus. A tömeges fertőzés lelassításához nagyon fontos, hogy az idősek, a diákok, a külföldről hazatértek, és aki teheti, az maradjon otthon, és mindenki tartsa be a szabályokat és az ajánlásokat.

A hazánkban beazonosított új koronavírus-fertőzöttek száma: 131 fő. Közülük 10 iráni, 2 brit, 1 kazah, 1 vietnámi és 117 magyar állampolgár.

Eddig 4443 mintavétel történt és 115-en vannak hatósági házi karanténban.

Jó hír azonban, hogy nőtt a gyógyult betegek száma is. Újabb 4 gyógyult távozhatott a Szent László Kórházból.

Így már összesen 16-ra emelkedett a gyógyultak száma. Köszönet a kórház orvosainak és ápolóinak!

Csak közösen tehetünk a járvány lassításáért!

Forrás: koronavirus.gov.hu


Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:
Facebook Banner

Ne maradj le a BalraMagyar híreiről!
Nyomj egy tetsziket és kövess minket Facebookon!

Ezeket olvasta?

+ There are no comments

Add yours