Tóth Gabi Hajdú Péternél azt állította, hogy felmerült benne az öngyilkosság gondolata

Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:

Tovább bonyolódik Tóth Gabi és Krausz Gábor válásának története, miután az énekesnő Hajdú Péter műsorában nyíltan beszélt a megpróbáltatásairól. A beszélgetés során kitért a megcsalási vádakra, a párkapcsolaton belüli bántalmazásra és arra, hogy a nehéz időszakban az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejében.

Tagadta a megcsalást

Tóth Gabi határozottan visszautasította volt férje, Krausz Gábor állítását, miszerint házasságuk alatt hűtlen lett volna. Az énekesnő elmondása szerint már a kapcsolatuk vége felé sem voltak boldogok együtt, de nem lépett félre. Jelenlegi párját, Papp Máté Bencét „ajándéknak” tartja, aki szereti és megbecsüli őt.

Bántalmazás és mélypontok

A műsorban Gabi megosztotta, hogy egy korábbi kapcsolatában verbális bántalmazás áldozata volt, és a nehéz időszakokban teljesen elbizonytalanodott önmagában. Bevallotta, hogy válása után olyan mélypontra került, hogy már nem látott kiutat, és az öngyilkosság gondolata is megfogalmazódott benne.

Kislánya, Hanna tartotta benne a lelket, és segített neki talpra állni. „Inkább egy másik világba ment volna, ahol béke van, és nem bántják” – fogalmazott az énekesnő, utalva arra, hogy milyen súlyos lelkiállapotba került a válás után.

Új fejezet az életében

Tóth Gabi ma már más szemmel látja a történteket, és úgy érzi, hogy Papp Máté Bencével egy új, harmonikusabb életszakaszba lépett. A nyilatkozata azonban tovább fokozza a nyilvánosság érdeklődését, és a válása körüli botrányos találgatásoknak valószínűleg még nincs vége.


Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:
Facebook Banner

Ne maradj le a BalraMagyar híreiről!
Nyomj egy tetsziket és kövess minket Facebookon!

Ezeket olvasta?