Magyar Péter sarokba szorította Orbánékat: Súlyos bűncselekményekről beszélt

Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:

Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke kemény szavakkal bírálta a kormányt, miután napvilágra került, hogy az Orbán-kabinet a legnagyobb magyarországi pályaudvarokat oligarcháknak és külföldi strómanoknak akarja átjátszani. A politikus szerint ezzel a magyar közösségi közlekedés kulcsfontosságú létesítményei kerülhetnek magánkezekbe, amit a TISZA-kormány minden eszközzel meg akar akadályozni.

Magyar szerint Orbán Viktor bukása előtt „még a legnagyobb magyar pályaudvarokat is át akarja játszani”, ami szerinte egy újabb kísérlet a nemzeti vagyon „lenyúlására”. A politikus hangsúlyozta, hogy a „Maxi-Dubaj projekt” és a pályaudvarok kiárusítása nem fog megvalósulni, mert a TISZA-kormány mindent megtesz az ilyen korrupciós úgyletek megakadályozására.

„Bárki is nyer az előre lezsírozott pályázatokon, bármennyire is próbálják csűrni-csavarni a lopást, a megszerzett javakat csak rövid ideig élvezhetik” – figyelmeztetett Magyar, aki szerint azok, akik részt vesznek ezekben az „eladásokban”, súlyos bűncselekményeket követnek el, és felelősségre lesznek vonva.

A Tisza Párt vezetője kijelentette: „Még most sem késő leállni a hazaárulás eme minősített formáival”, utalva arra, hogy akik most aktívan asszisztálnak az „ország kifosztásához”, azok a jövőben számot kell hogy adjanak tetteikről.

Az ügy kapcsán további fejlemények várhatóak, hiszen a kérdés politikai szinten is tovább gyűrűzhet, és a magyar közvélemény is fokozott érdeklődéssel figyeli, hogy valóban sor kerül-e a pályaudvarok privatizációjára.


Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:
Facebook Banner

Ne maradj le a BalraMagyar híreiről!
Nyomj egy tetsziket és kövess minket Facebookon!

Ezeket olvasta?