Legszorosabb szövetség: Baranyi Krisztina Fidesz-Momentum együttműködésről beszél

Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:

Most is tüzesre sikerült a ferencvárosi testületi ülés.

Alig pár hete, hogy Gelencsér Ferenc arról írt, hogy a Momentum legszorosabb szövetségese Baranyi Krisztina ferencvárosi polgármester máris elindult a sárdobálás.

Korábban a Párbeszéd képviselője (akik szintén Baranyi támogatását jelentették be) szólította fel lemondásra a városvezetőt, most úgy tűnik a legszorosabb szövetség újabb fogaskereke nyikorog:

A szokásos Fidesz – Momentum – Jobbik együttműködés megakadályozta, hogy a ferencvárosiakat levélben vagy e-mailben tájékoztathassuk pl ingyen koncertjegyekről, gyógyszer- és rezsitámogatásról, bérlakás pályázatokról, veszélyeshulladék gyűjtésről, egészségügyi szűrővizsgálatokról, vagy bármely más közérdekű információról – panaszkodott közösségi oldalán Baranyi, hozzátéve:

Aktuálisan például arról, hogy hogyan tudnak hozzájutni kerületi fiatalok 3500 ingyen koncertjegyhez a Budapest Parkba.

Köszönjük Momentum Mozgalom, a fiatalok pártja!


Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:
Facebook Banner

Ne maradj le a BalraMagyar híreiről!
Nyomj egy tetsziket és kövess minket Facebookon!

Ezeket olvasta?