Porig alázta: Szabó Tímea akkora két pofont vert le a bugris Németh Szilárdnak, hogy most is kong a feje

Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:

Mi is beszámoltunk róla, hogy Sziszi úr újra megvillantotta mennyire “fehér, keresztény, európai értékeket képviselő” politikus.

A katari vb-döntő végeredményétsikerült így kommentálnia Németh Szilárdnak a Fidesz két lábon járó megtestesülésének:

„Fehér, keresztény, európai értékeket képviselő ország lett a világbajnok.”

Erre reagált Szabó Tímea a Párbeszéd politikusa közvetlenül Németh Szilárd ragacsos újjaival megírt bejegyzése alatt nem éppen kincstári, de őszinte stílusban:

Istenem, te ostoba, rasszista bugris, te!

Legalább tisztában lennél azzal, amit írsz, de még ahhoz sincs elég agyad! De legalább újra megmutattátok, hogy pontosan azért kell rendesen megfizetni a tanárokat, hogy nehogy olyan agyatlanok kerüljenek ki az iskolákból, mint te!

Szabó Tímea kommentje többségében helyeslő reakciókat kap, bár van olyan Fidesz-rajongó is, aki a végsőkig kitart kedvence mellett, és inkább Szabót hazaárulózza.


Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:
Facebook Banner

Ne maradj le a BalraMagyar híreiről!
Nyomj egy tetsziket és kövess minket Facebookon!

Ezeket olvasta?