Hadházy: „itt az ideje a polgári engedetlenségnek” (részletek a cikkben)

Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:

Azt hiszem, nagyon is itt van az ideje az állampolgári engedetlenségnek.

A fiammal egyeztettem és amennyiben a kormány nem hajlandó változtatni az álláspontján, ő sem fog 19.-én iskolába menni.

Az ADOM Diákmozgalom követelése és érvelése kristálytiszta és valid. A középiskolában teljesen fölösleges kockázat a maradék rövid időre ilyen súlyos járványhelyzetben visszaállni (mert akkor korábban mi szükség volt rá?) Az általános iskolákban pedig FAKULTATÍV MÓDON szabad csak beindítani az iskolát, hogy aki meg tudja oldani, választhassa az online oktatást. Ennek technikai feltétele már amúgy adott, az órák közvetíthetők, a tantermek nagy részében elvileg van projektor is. Így azok, akik nem tudják megoldani az otthon maradást, jóval szellősebben, biztonságosabb módon lehetnének a tantermekben.

Ezen felül pedig tanulni kellene másoktól: 10 év fölött mindenképp elvárható a maszk viselése és a gyerekek önkéntes, rendszeres és tömeges tesztelése is sokat javíthatna a biztonságon.
A mozgalom felhívása itt olvasható: https://www.facebook.com/events/456812738772351

Forrás: Hadházy Ákos közösségi oldala

 


Oszd meg ezt a hírt, hogy ne csak a Fidesz hazugságai terjedjenek:
Facebook Banner

Ne maradj le a BalraMagyar híreiről!
Nyomj egy tetsziket és kövess minket Facebookon!

Ezeket olvasta?

+ There are no comments

Add yours