Követeljük a Fidesztől, hogy a hazug vádaskodások helyett tárják fel az igazságot! – írja az MSZP.
Gaár Iván, a Magyar Szocialista Párt VI. kerületi képviselőjelöltje a mai napon rágalmazás miatt pert indít a Magyar Nemzet, az Origo, a Hír TV és a Pesti Srácok ellen.
Az ügynökvád nyilvánvaló hazugság, a kormánypárti média azért támadja Gaár Ivánt, hogy megpróbálják lejáratni az önkormányzati választások előtt.
Miközben mindegyik ellenzéki párt évek óta harcol az ügynökakták nyilvánosságra hozásáért, addig a Fidesz – kétharmados többségével – továbbra is akadályozza azt.
Követeljük a Fidesztől, hogy a hazug vádaskodások helyett tárják fel az igazságot! Gaár Iván és az MSZP minden esetben jogi úton fog elégtételt venni, ha a fideszes média hazugságokat állít múltjával kapcsolatban. – írja közleményében Hatvani Csaba az MSZP Terézvárosi elnöke.
+ There are no comments
Add yours